Zestaw Fifi

 • Kod Produktu: PN5334

Cennik i konfigurator

Przed wydrukiem sprawdzimy Twój projekt
Wysyłka 20 zł netto. Bezpłatna dostawa
od 2500 zł netto.
Masz pilne pytanie?
tel. 574 123 910

Jednym z naszych priorytetów jest szybkość. Stale szukamy sposobów na zwiększenie wydajności naszych procesów produkcyjnych. Aktualnie osiągnęliśmy punkt, w którym możemy oznakować i wysłać zamówienia w terminie 7-15 dni roboczych od momentu akceptacji wizualizacji i opłacenia zamówienia.

Deklarowany czas realizacji zamówienia może ulec zmianie w przypadku nieobecności Klienta, trudności skontaktowania się kuriera z odbiorcą lub z powodu nieprzewidzianych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej.

Pilne zamówienie? ASAP? CITO? Na JUŻ? Na WCZORAJ?

Jeśli masz pilne zamówienie, które musimy wykonać w czasie jeszcze krótszym niż nasz standardowy czas realizacji, skontaktuj się z nami. Jesteśmy gotowi podjąć się każdego wyzwania.


Podłoże:
Kompaktowe krążki podłoża do nasion są wykonane z odżywczego proszku z łupin orzecha kokosowego lub torfu, który jest prasowany pod wysokim ciśnieniem. Jest to podłoże organiczne, w 100% ekologiczne i naturalne. Po dodaniu wody stają się idealnym podłożem do łatwiejszego kiełkowania nasion. Dzięki optymalnej kombinacji wody i słońca zapewniają doskonały rozwój korzeni.


Obsługa krążka:

 1. Aby krążek ziemi stracił swoją zwartą formę, wystarczy umieścić go w pojemniku z wodą. Za 2-3 minuty podłoże będzie gotowe do użycia.
 2. Gdy napęcznieją i osiągną swoje docelowe rozmiary możemy w nich umieścić nasiona.
 3. Umieść krążek do doniczki.
 4. Gdy siewki podrosną, można je przesadzić razem z krążkami, bez wyjmowania z podłoża.

Uprawa roślin z włókna kokosowego/torfowego ma kilka zalet w stosunku do zwykłego podłoża:

 • Optymalna równowaga między retencją wody, a wydajnością napowietrzania. Unikanie problemów związanych z nadmiarem wilgoci.
 • Świetna zdolność zatrzymywania wody. Dla większego bezpieczeństwa w przypadku przelania doniczki.
 • Stabilne i kontrolowane pH - pH podłoża z włókna kokosowego wynosi od 5,5 do 6,2 co jest optymalnym zakresem dla naszych nasion.
 • Włókno kokosowe/torfowe może szybko oddać lub pochłonąć ciepło. Ułatwia to stały rozwój korzeni, zarówno w czasie upałów, jak i zimna.
 • Sprasowane krążki zamiast ciężkiej ziemi doniczkowej.
 • Niezawodne i szybkie kiełkowanie dla zdrowych roślin z silnym systemem korzeniowym.
 • Czyste i wygodne sadzenie.
  Zestaw  Fifi wyróżnia się prostym i tradycyjnym designem. Chcesz przenieść ogród do biura? Nic prostszego! Wykorzystać emaliowany kubek jako doniczkę. Całość zapakujemy w woreczek jutowy, który (podobnie jak kubek) jest wielokrotnego użytku.

  Kubek występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: biały i granatowy.

  Kubki mogą posiadać niedoskonałości i niedociągnięcia charakterystyczne dla ręcznego procesu wytwarzania. Widoczne na powierzchni wybrzuszenia, smugi, przebarwienia, pęcherzyki itp. są naturalne dla tego typy wyrobu i nie są podstawą do reklamacji.

  Puść wodze fantazji, wykonaj własny projekt nadruku na kubku i/lub woreczku posługując się makietą ( znajdziesz ją w zakładce grafika).


  Musisz się zalogować, aby zobaczyć listę plików do pobrania.

  Na ten moment możesz pobrać tylko kartę produktu

  Informacje o produkcie
  Numer artykułu PN5334
  Opis Zestaw Fifi w skład którego wchodzą: emaliowany kubek ( dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych), krążek ziemi, wybrane nasiono do wzrostu roślin. Całość zapakujemy w woreczek jutowy, który jest ( podobnie jak kubek) wielokrotnego użytku. Puść wodze fantazji, wykonaj własny projekt nadruku na kubku i/lub woreczku posługując się makietą ( znajdziesz ją w zakładce grafika).
  Materiał Emalia
  Waga 90g
  Średnica ⌀ kubka 80 mm
  Długość 200 mm
  Szerokość 140 mm
  Kraj pochodzenia Polska
  Informacje w katalogu ( nazwa/strona) Nature promo 225
  Pakowanie
  Pakowanie indywidualne woreczek jutowy
  Ilość w kartonie zbiorczym
  Waga kartonu zbiorczego
  Wymiary kartonu zbiorczego (Długość x Szerokość x Wysokość) 590 x 390 x 290 mm