Zestaw Kajgi

 • Kod Produktu: PN451646

Cennik i konfigurator

Przed wydrukiem sprawdzimy Twój projekt
Wysyłka 20 zł netto. Bezpłatna dostawa
od 2500 zł netto.
Masz pilne pytanie?
tel. 574 123 910

Jednym z naszych priorytetów jest szybkość. Stale szukamy sposobów na zwiększenie wydajności naszych procesów produkcyjnych. Aktualnie osiągnęliśmy punkt, w którym możemy oznakować i wysłać zamówienia w terminie 7-15 dni roboczych od momentu akceptacji wizualizacji i opłacenia zamówienia.

Deklarowany czas realizacji zamówienia może ulec zmianie w przypadku nieobecności Klienta, trudności skontaktowania się kuriera z odbiorcą lub z powodu nieprzewidzianych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej.

Pilne zamówienie? ASAP? CITO? Na JUŻ? Na WCZORAJ?

Jeśli masz pilne zamówienie, które musimy wykonać w czasie jeszcze krótszym niż nasz standardowy czas realizacji, skontaktuj się z nami. Jesteśmy gotowi podjąć się każdego wyzwania.


Podłoże:
Kompaktowe krążki podłoża do nasion są wykonane z odżywczego proszku z łupin orzecha kokosowego lub torfu, który jest prasowany pod wysokim ciśnieniem. Jest to podłoże organiczne, w 100% ekologiczne i naturalne. Po dodaniu wody stają się idealnym podłożem do łatwiejszego kiełkowania nasion. Dzięki optymalnej kombinacji wody i słońca zapewniają doskonały rozwój korzeni.


Obsługa krążka:

 1. Aby krążek ziemi stracił swoją zwartą formę, wystarczy umieścić go w pojemniku z wodą. Za 2-3 minuty podłoże będzie gotowe do użycia.
 2. Gdy napęcznieją i osiągną swoje docelowe rozmiary możemy w nich umieścić nasiona.
 3. Umieść krążek do doniczki.
 4. Gdy siewki podrosną, można je przesadzić razem z krążkami, bez wyjmowania z podłoża.

Uprawa roślin z włókna kokosowego/torfowego ma kilka zalet w stosunku do zwykłego podłoża:

 • Optymalna równowaga między retencją wody, a wydajnością napowietrzania. Unikanie problemów związanych z nadmiarem wilgoci.
 • Świetna zdolność zatrzymywania wody. Dla większego bezpieczeństwa w przypadku przelania doniczki.
 • Stabilne i kontrolowane pH - pH podłoża z włókna kokosowego wynosi od 5,5 do 6,2 co jest optymalnym zakresem dla naszych nasion.
 • Włókno kokosowe/torfowe może szybko oddać lub pochłonąć ciepło. Ułatwia to stały rozwój korzeni, zarówno w czasie upałów, jak i zimna.
 • Sprasowane krążki zamiast ciężkiej ziemi doniczkowej.
 • Niezawodne i szybkie kiełkowanie dla zdrowych roślin z silnym systemem korzeniowym.
 • Czyste i wygodne sadzenie.
  Zestaw Kajgi to konferencyjny must have! Stwórz od podstaw notes na spirali który okaże się przydatnym gadżetem nie tylko na biznesowych spotkaniach zaś papierowy długopis pozwoli stworzyć odręczne notatki. Komplet uzupełnia w 100% biodegradowalna torfowa doniczka dzięki której możesz wyhodować wybraną roślinę  w domowym zaciszu.


  Puść wodze fantazji, wykonaj własny projekt opakowania, posługując się makietą (znajdziesz ją w zakładce grafika) lub skorzystaj z darmowych projektów do umieszczenia logotypu


  Bez obaw!

  Produkt dostępny jest w bardzo dużej ilości na magazynie.

  Musisz się zalogować, aby zobaczyć listę plików do pobrania.

  Na ten moment możesz pobrać tylko kartę produktu

  Informacje o produkcie
  Numer artykułu PN451646
  Opis W skład zestawu wchodzą: notes konferencyjny na spirali A5, torfowa doniczka wraz z krążkiem ziemi oraz wybrane nasiono do wzrostu rośliny; ekologiczny długopis w wielu wariantach kolorystycznych. Całość zapakowana w minimalistyczne kraftowe pudełko. Opakowanie oraz notes są przystosowane do zadruku pełno kolorowego. Nadruk jednokolorowy możliwy do wykonania na doniczce lub długopisie. Z uwagi na niejednolitą strukturę materiału zalecamy użycie linii o grubości powyżej 1mm. Ze względu na specyficzny charakter produktu, wymiary doniczki mogą odbiegać od podanych parametrów (+/- 1cm). Notes dostępny w dwóch wersjach: 25/50 kartek
  Waga
  Długość
  Wysokość
  Szerokość
  Kraj pochodzenia Polska
  Informacje w katalogu ( nazwa/strona) Nature promo 225
  Pakowanie
  Pakowanie indywidualne pudełko kartonowe
  Ilość w kartonie zbiorczym 36 sztuk
  Waga kartonu zbiorczego 12kg
  Wymiary kartonu zbiorczego (Długość x Szerokość x Wysokość) 590 x 390 x 290 mm