Zestaw Abbi

  • Kod Produktu: PN5113

Cennik i konfigurator

Przed wydrukiem sprawdzimy Twój projekt
Wysyłka 20 zł netto. Bezpłatna dostawa
od 2500 zł netto.
Masz pilne pytanie?
tel. 574 123 910

Podłoże:
Kompaktowe krążki podłoża do nasion są wykonane z odżywczego proszku z łupin orzecha kokosowego lub torfu, który jest prasowany pod wysokim ciśnieniem. Jest to podłoże organiczne, w 100% ekologiczne i naturalne. Po dodaniu wody stają się idealnym podłożem do łatwiejszego kiełkowania nasion. Dzięki optymalnej kombinacji wody i słońca zapewniają doskonały rozwój korzeni.

Uprawa substratów z włókna kokosowego/torfowegoma kilka zalet w stosunku do zwykłego podłoża:

  • Optymalna równowaga między retencją wody a wydajnością napowietrzania. Unikanie problemów związanych z nadmiarem wilgoci.
  • Świetna zdolność zatrzymywania wody. Dla większego bezpieczeństwa w przypadku przelania doniczki.
  • Stabilne i kontrolowane pH- pH podłoża z włókna kokosowego wynosi od 5,5 do 6,2,co jest optymalnym zakresem dla naszych nasion.
  • Włókno kokosowe/torfowe może szybko oddać lub pochłonąć ciepło. Ułatwia to stały rozwój korzeni, zarówno w czasie upałów, jak i zimna.

Obsługa krążka:

Aby krążek ziemi stracił swoją zwartą formę, wystarczy umieścić go w pojemniku i dodać wodę. Za 2-3 minuty podłoże będzie gotowe do użycia.

Zalety:

  • Sprasowane krążki zamiast ciężkiej ziemi doniczkowej.
  • Wykonane z odnawialnego surowca mech torfowy lub włókna kokosowe.
  • Inteligentne rozwiązanie zapewniające czystą i łatwą obsługę
  • Niezawodne i szybkie kiełkowanie dla zdrowych roślin z silnym systemem korzeniowym
  • Czyste i wygodne sadzenie.

Zestaw Abbi to niewielkich rozmiarów, praktyczna kompozycja młodego ogrodnika.  Doniczka torfowa idealnie utrzymuje nawodnienie przez co nie ma możliwości przelania rośliny. Dzięki zastosowaniu sprasowanego krążka podłoża(ziemi) unikniesz zbędnego bałaganu i nieczystości. Dodatkowo krążek otula biodegradowalna siatka zachowując właściwości odżywcze podkładu. Całość pięknie komponuje się w minimalistycznym opakowaniu w postaci woreczka bawełnianego. Zastosowanie w pełni naturalnych materiałów produkt idealnie wpisuje się w ekologiczne trendy.

Puść wodze fantazji, wykonaj własny projekt opakowania, posługując się makietą ( znajdziesz ją w zakładce grafika) lub skorzystaj z darmowych projektów banderoli do umieszczenia logotypu. Jednokolorowy nadruk możliwy do wykonania bezpośrednio na doniczce.


Informację dostępne po zalogowaniu.
Informacje o produkcie
Numer artykułu PN5113
Opis Zestaw Abbi w skład którego wchodzi :tofrowa doniczka, tabletka ziemi, instrukcja obsługi oraz wybrane nasiono do wzrostu roślin. Całość zapakowana w woreczek bawełniany. Nadruk wykonujemy na doniczce bądź woreczku. Ze względu na specyficzny charakter produktu, wymiary doniczki mogą odbiegać od podanych parametrów (+/- 1cm)
Materiał torf
Waga 20g
Średnica ⌀ doniczki 6cm
Długość 15cm
Szerokość 10cm
Kraj pochodzenia Polska
Informacje w katalogu ( nazwa/strona) Nature promo 225
Pakowanie
Pakowanie indywidualne woreczek bawełniany
Waga wraz z opakowaniem
Długość wraz z opakowaniem
Szerokość wraz z opakowaniem
Wysokość wraz z opakowaniem
Ilość w kartonie zbiorczym 36 sztuk
Waga kartonu zbiorczego 12kg
Wymiary kartonu zbiorczego (Długość x Szerokość x Wysokość) 50 cm x 30 cm x 20 cm