Zestaw Nubes

  • Kod Produktu: PN51113

Cennik i konfigurator

Przed wydrukiem sprawdzimy Twój projekt
Wysyłka 20 zł netto. Bezpłatna dostawa
od 2500 zł netto.
Masz pilne pytanie?
tel. 574 123 910

Podłoże:
Kompaktowe krążki podłoża do nasion są wykonane z odżywczego proszku z łupin orzecha kokosowego lub torfu, który jest prasowany pod wysokim ciśnieniem. Jest to podłoże organiczne, w 100% ekologiczne i naturalne. Po dodaniu wody stają się idealnym podłożem do łatwiejszego kiełkowania nasion. Dzięki optymalnej kombinacji wody i słońca zapewniają doskonały rozwój korzeni.

Uprawa substratów z włókna kokosowego/torfowegoma kilka zalet w stosunku do zwykłego podłoża:

  • Optymalna równowaga między retencją wody a wydajnością napowietrzania. Unikanie problemów związanych z nadmiarem wilgoci.
  • Świetna zdolność zatrzymywania wody. Dla większego bezpieczeństwa w przypadku przelania doniczki.
  • Stabilne i kontrolowane pH- pH podłoża z włókna kokosowego wynosi od 5,5 do 6,2,co jest optymalnym zakresem dla naszych nasion.
  • Włókno kokosowe/torfowe może szybko oddać lub pochłonąć ciepło. Ułatwia to stały rozwój korzeni, zarówno w czasie upałów, jak i zimna.

Obsługa krążka:

Aby krążek ziemi stracił swoją zwartą formę, wystarczy umieścić go w pojemniku i dodać wodę. Za 2-3 minuty podłoże będzie gotowe do użycia.

Zalety:

  • Sprasowane krążki zamiast ciężkiej ziemi doniczkowej.
  • Wykonane z odnawialnego surowca mech torfowy lub włókna kokosowe.
  • Inteligentne rozwiązanie zapewniające czystą i łatwą obsługę
  • Niezawodne i szybkie kiełkowanie dla zdrowych roślin z silnym systemem korzeniowym
  • Czyste i wygodne sadzenie.

Zestaw Nubes w którego skład wchodzi torfowa doniczka, krążek ziemi (podłoże), instrukcja obsługi wraz z wybranym nasionem do wzrostu rośliny. Całość zapakowana jest w woreczek jutowy na którym wykonujemy nadruk.


Zestaw Nubes posiada doniczkę torfową, która jest wykonana z materiałów organicznych, ulegających biodegradacji i nie zagrażających środowisku naturalnemu. Produkt zapakowany jest w mały woreczek jutowy wielokrotnego użytku


Trzymaj glebę  równomiernie wilgotną, zapewniając nawodnienie, gdy ziemia zacznie wysychać. Nie pozwól, aby doniczki torfowe wyschły, ponieważ będą odprowadzać wilgoć z delikatnych korzeni twoich roślin.


Informację dostępne po zalogowaniu.
Informacje o produkcie
Numer artykułu PN51113
Opis Zestaw Nubes w którego skład wchodzi torfowa doniczka, krążek ziemi (podłoże), instrukcja obsługi wraz z wybranym nasionem do wzrostu rośliny. Całość zapakowana jest w woreczek jutowy na którym wykonujemy nadruk. Jeśli pozostało zbyt dużo wody, na chwilę można ustawić doniczki torfowe na ręcznik papierowy a następnie odlać nadmiar. Trzymaj glebę równomiernie wilgotną, zapewniając namoczenie, gdy zacznie wysychać. Nie pozwól, aby doniczki torfowe wyschły, ponieważ będą odprowadzać wilgoć z delikatnych korzeni twoich roślin. Ze względu na specyficzny charakter produktu, wymiary doniczki mogą odbiegać od podanych parametrów (+/- 1cm).
Materiał torf
Waga 30g
Średnica ⌀ doniczki 6cm
Długość 15cm
Szerokość 10cm
Kraj pochodzenia Polska
Informacje w katalogu ( nazwa/strona) Nature promo 225
Pakowanie
Pakowanie indywidualne woreczek jutowy
Waga wraz z opakowaniem 50g
Długość wraz z opakowaniem
Szerokość wraz z opakowaniem
Wysokość wraz z opakowaniem
Ilość w kartonie zbiorczym 36 sztuk
Waga kartonu zbiorczego 12kg
Wymiary kartonu zbiorczego (Długość x Szerokość x Wysokość) 50 cm x 30 cm x 20 cm